Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności jest dostępna na naszej stronie.

O firmie

40 lat tradycji i doświadczenia w produkcji akcesoriów łazienkowych

O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie
O firmie O firmie O firmie O firmie

O firmie


Witamy Państwa,

Długo zastanawialiśmy się nad tym, co sprawia, że jedne produkty wyglądają atrakcyjniej od innych. Czy chodzi o formę, kształt i zdobienia? A może o coś zupełnie innego? Od momentu powstania firmy Barwapol w 1981 roku, poszukiwaliśmy odpowiedzi na to pytanie, najpierw produkując artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, by następnie rozszerzyć asortyment o wyposażenie łazienek. Odkryliśmy, że to światło ma największy wpływ na wrażenia wizualne. To, jak się odbija od powierzchni, opływa kształt lub przechodzi przez taflę szkła niemal niezauważalnie. Właśnie dlatego obecnie produkujemy akcesoria, wykonane z chromowanego mosiądzu ze szklanymi i akrylowymi dodatkami. Mosiądz jest trwałym, nierdzewnym materiałem, idealnie nadającym się do zastosowania w łazience, natomiast chromowana powierzchnia przepięknie odbija promienie światła, tworząc niesamowite wrażenie.

W ciągu 30 lat istnienia firmy Barwapol, udoskonalaliśmy nasze produkty tak, by były funkcjonalne, atrakcyjne i jak najlepiej wykorzystywały grę światła na powierzchni metalu. Nie tylko bacznie przyglądamy się obowiązującym trendom aranżacyjnym, ale także sami je tworzymy, wciąż poszukując nowych, lepszych rozwiązań, które usatysfakcjonują klientów. Udowadniamy również, że polskie produkty łazienkowe mogą podbić zagraniczny rynek.

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dodatków do wyposażenia łazienek oraz pomieszczeń gospodarstwa domowego. W katalogu przedstawiamy wyselekcjonowane akcesoria z linii FORTIS oraz TAURUS – dwóch wiodących, luksusowych serii od firmy Barwapol. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo taką, która spełni Wasze oczekiwania i będzie atrakcyjną oraz funkcjonalną ozdobą w domowej łazience.

  
» o firmie
» nasza misja
» jakość i gwarancja


P.P.H BARWAPOL
ul. Żbikowska 22
05-800, Pruszków

Tel/Fax: 22 758-89-80

O firmie

telefon

22 758-89-80

O firmie

e-mail

info@barwapol.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Barwapol   polityka prywatności

producent akcesoriów łazienkowych akcesoria łazienkowe Uchwyty ?azienkowe Wieszaki ?azienkowe