Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności jest dostępna na naszej stronie.

Nasza misja

36 lat tradycji i doświadczenia w produkcji akcesoriów łazienkowych

Nasza misja Nasza misja Nasza misja Nasza misja Nasza misja Nasza misja
Nasza misja Nasza misja Nasza misja Nasza misja

Nasza misja


Nasza misja i wartości odgrywają kluczową rolę w każdym przedsięwzięciu firmy. Decyzje, które podejmujemy, współpraca, którą rozwijamy z klientami i dostawcami jak również sposób w jaki współpracujemy z innymi działami naszej firmy, wszystko to pozwala nam na umacnianie naszych wartości i kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy istniejącej na rynku od ponad 30 lat.

Misja:
Wytrwałość i konsekwencja

Konsekwentnie budujemy naszą firmę w celu osiągnięcia pozycji jednego z największych producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia domu.
Celem osiągnięcia zamierzonej misji jest ciągłe usprawnianie procesów naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie pracować wydajniej i osiągać lepsze wyniki. Dążymy do osiągnięcia naszych celów poprzez konsekwencje w działaniu i wytrwałość będąc na rynku od 1981 roku.

Wartości:
Szacunek, uczciwość, respektowanie różnych poglądów.

Wyżej wymienione wartości pozwoliły nam na zbudowanie firmy o zdrowych i solidnych fundamentach. Naszym celem jest dbałość o respektowanie praw i godności przysługujących każdej osobie we wszystkich relacjach międzyludzkich. Szacunek i uczciwość są podstawą dobrej współpracy.

Przestrzeganie najwyższych norm moralnych i etycznych łączy się z uczciwością i rzetelnością we wszystkich aspektach współpracy, zarówno w relacjach wewnątrz firmy jak również z naszymi kontrahentami.
Respektowanie różnych poglądów stanowi nieodłączny element rozwoju firmy. Dlatego liczymy się z opinią i poglądami wszystkich współpracowników i klientów.

Dobra i rzetelna obsługa jest naszym celem. Dokładamy wszelkich starań aby zachować równowagę we wszystkich działaniach naszej firmy.

  
» o firmie
» nasza misja
» jakość i gwarancja


P.P.H BARWAPOL
ul. Żbikowska 22
05-800, Pruszków

Tel/Fax: 22 758-89-80

Nasza misja

telefon

22 758-89-80

Nasza misja

e-mail

info@barwapol.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Barwapol   polityka prywatności

producent akcesoriów łazienkowych akcesoria łazienkowe Uchwyty łazienkowe Wieszaki łazienkowe